הלוואת מדינה

מטרתה של הלוואת מדינה הנה עידוד עסקים קטנים ובינוניים. בין אם מדובר בענף המזון, התעשייה, הרפואה או שמא מדובר בתחומי עיסוק אחרים, רבים מאתנו חולמים להגשים את עצמנו בהיבט המקצועי. עם זאת, עבודה כשכירים איננה מיועד לכל אחד ואחת. בהתאם, רבים יוצאים לדרך חדשה – ובונים עסק חדש. במקביל לכך, כדי שניתן יהיה לבסס את המיזם שלכם כראוי, חשוב למצוא מקורות מימון. כיצד? על ידי שיתוף פעולה עם פרץ פיננסים. משרד זה הוקם בשנת 2010 על ידי ערן פרץ. וזאת, מתוך מטרה לסייע לעסקים לעמוד בדרישות השוק.

הלוואת מדינה - לבסס את העסק כראוי

הלוואת מדינה: לבסס את העסק כראוי

בין אם מדובר בתחום המסעדנות, הרוקחות או שמא מדובר בתחום עיסוק אחר, רבים מעוניינים לצאת לדרך עצמאית ולנהל את עסקיהם לפי ראות עיניהם. עם זאת, תשוקה לתחום התמחותכם איננה מספיקה. למעשה, נדרשות יכולות רבות אחרות אותן יש לבצע – כדי לבסס את עצמכם ואת המוניטין העסקי שלכם.

כאמור, ניהול עסק מצליח מתחיל ביכולות ניהול שונות. במקביל לכך, חשוב לא פחות להשיג מקורות מימון; גיוס כספים אשר יסייע לכם לעמוד על שתי רגליים איתנות – ולהשיג תזרים מזומנים לפרק זמן מוגדר. כיצד תשיגו זאת? שיתוף פעולה עם יועצים פיננסיים יוביל אתכם למסלול הנכון. שיתוף פעולה זה יכלול, בין היתר, הגשת בקשה להלוואת מדינה.

כאשר אנו מדברים על הלוואה של קרן בערבות המדינה, הכוונה היא להלוואה המאפשרת לעסקים קטנים ובינוניים לגייס את הכספים הדרושים להם – תוך פריסת תשלומים באופן שקול עד לחמש שנים כולל גרייס בכדי לתת לבעל העסק אורך נשימה תזרימי. סכום ההלוואה בפועל, כמו גם גובה הביטחונות יעמוד בהתאם לגודלו של העסק והיקף פעילותו.

לעמוד לרשות הלקוח

כיום, עומדות אפשרויות מימון רבות עבור עסקים בתחילת דרכם. מעוניינים לגייס כספים עבור העסק בבעלותכם? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל פרץ פיננסים. משרד זה מציע מגוון שירותים בתחום הפיננסי: החל מסיוע בהתנהלות בנקאית תקינה, גיוס אשראי בנקאי לעסקים ועד הטמעתם של פתרונות עסקיים – עובדי המשרד ישמחו לעמוד לרשותכם.

כלכלן ומשפטן ערן פרץ

דוקטורנט לכלכלה, בעל 15 שנות ניסיון בתחום הפיננסים, מומחה בגיוס אשראי לעסקים, ליווי במימון עסקאות נדל"ן וכתיבת תוכניות עסקיות והערכות שווי לחברות. בנוסף, ערן נותן שירות ייעוץ וניהול כספים לעסקים.

שתפו:
דרגו:

/ 5.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן